Miejski Dom Kultury w Barcinie zaprasza na spektakl Wrocławskiego Teatru Lalek pt. "Prosta historia", który odbędzie się 9 września br. o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Barcinie. Przedstawieniu towarzyszyć będą warsztaty teatralne dla dzieci pow. 4 roku życia i ich opiekunów - widzów spektaklu, o godz. 15.00 i 17.00.
 
Udział w spektaklu i warsztatach możliwy za okazaniem specjalnych wejściówek dostępnych w Miejskim Domu Kultury w Barcinie. Liczba miejsc ograniczona!
 
Na początku był Raj: Dom. Ogród. Tata, mama, dziecko.  Świeciło słońce. Szczekał pies. Wszystko działało. Później pojawiła się chmura. Czarna chmura. Gdzieś daleko, nikt tego nie zauważył. Mijał czas. Chmur przybywało i nagle rozpętała się burza. Trzęsienie ziemi. Nastąpiła Zmiana. Wreszcie wszystko zniknęło. Nastało Nic. Pustka. Jak sobie z tym poradzić? Czy na niebie jeszcze kiedyś pojawi się słońce? A na twarzy dziecka – uśmiech?
PROSTA HISTORIA to opowieść, jakich wiele. Trochę smutna, a trochę wesoła. O emocjach, które przychodzą i odchodzą. I o tym, co pozostaje.
Pozbawiony słów spektakl czerpie ze środków teatru formy. Dwóch aktorów, kameralna przestrzeń, lalki i dekoracje à la planchette, muzyka – wszystko to składa się na teatralne laboratorium, w którym dziecko dostaje szanse na oswojenie własnych emocji.
Koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek. (www.teatrlalek.wroclaw.pl)

Spektakl zrealizowany w ramach programu TEATR POLSKA ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

szukaj

Najnowszy nr Pogłosu Barcina

na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

nasz adres

Miejski Dom Kultury w Barcinie

ul. Artylerzystów 8

88-190 Barcin

tel. 664 552 946

 

dyrektor MDK: 600 481 386

email: kulturabarcin@o2.pl

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
Our website is protected by DMC Firewall!