Kontakt

Miejski Dom Kultury w Barcinie

ul. Artylerzystów 8
88-190 Barcin

tel. 52 353 93 90

wykaz numerów wewnętrznych

101 sekretariat

102 dział promocji

104 telewizja lokalna

105 księgowość

106 akustyk

108 kasa w holu/kino/wejściówki

111 dyrektor

email: kulturabarcin@o2.pl

Godziny otwarcia sekretariatu i kasy

(opłata za sekcje, wynajem sal)

poniedziałek: 7.15 – 14.30
wtorek : 10.15 – 17.30
środa/czwartek/piątek: 7.15 – 14.30

Sprzedaż biletów

(kasa koncertowa, kinowa, bezpłatne wejściówki)

poniedziałek: 8.00 – 14.30
wtorek/środa/czwartek: 9.00 – 17.00
piątek: 8.00 – 14.30

Dyrektor

Artur Jakubowski
tel. 600 481 386
e-mail: a.jakubowski@mdkbarcin.com.pl

Księgowość

Maryla Pawiłan
e-mail: ksiegowosc@mdkbarcin.nazwa.pl

Dział organizacji imprez i promocji

Milena Grobelska

e-mail: m.grobelska@mdkbarcin.com.pl

Paula Stefańska

e-mail: p.stefanska@mdkbarcin.com.pl

Bartłomiej Buzała
e-mail: b.buzala@mdkbarcin.com.pl

Telewizja lokalna

Tomasz Kaśków

e-mail: t.kaskow@mdkbarcin.com.pl

Bartłomiej Uszko

e-mail: b.uszko@mdkbarcin.com.pl

Dział administracyjno-finansowy

(Sekretariat)

Katarzyna Jakubowska
e-mail: k.jakubowska@mdkbarcin.com.pl

Dział techniczny

Michał Grzechowiak

e-mail: m.grzechowiak@mdkbarcin.com.pl

Ryszard Hulisz

e-mail: r.hulisz@mdkbarcin.com.pl

Michał Grobelny
e-mail: m.grobelny@mdkbarcin.com.pl

Pracownicy obsługi

Aleksandra Niewiem
Oliwia Rucińska

Świetlice

Koordynator

Sławomir Różański
e-mail: s.rozanski@mdkbarcin.com.pl

 

Barcin Wieś, Krotoszyn, Wolice – Ewa Małek

e-mail:e.malek@mdkbarcin.com.pl

Dąbrówka Barcińska, Młodocin, Złotowo – Beata Kaczmarek

e-mail: b.kaczmarek@mdkbarcin.com.pl

Józefinka, Pturek – Emilia Zwolińska

e-mail: e.zwolinska@mdkbarcin.com.pl

Kania – Danuta Sobolewska

e-mail: d.sobolewska@mdkbarcin.com.pl

Mamlicz – Joanna Rucińska

e-mail: j.rucinska@mdkbarcin.com.pl

Piechcin – Danuta Prusinowska

e-mail: d.prusinowska@mdkbarcin.com.pl

Sadłogoszcz, Zalesie Barcińskie – Marzena Budzewicz

e-mail: m.budzewicz@mdkbarcin.com.pl

 

Inspektor danych osobowych

Marcin Kominiarczyk
e-mail: inspektor@cbi24.pl