DNI MIODU I ODWOŁANE!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

DNI MIODU I ODWOŁANE!

25 lipca - 26 lipca

W związku z obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych oraz imprez masowych, wynikającymi ze stanu epidemicznego, Miejski Dom Kultury w Barcinie podjął decyzje o odwołaniu wydarzenia pn. „Dni Miodu”, zaplanowanego na 25 – 26 lipca 2020 r.

Decyzja podyktowana jest brakiem możliwości spełnienia wszystkich wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nałożonych na organizatorów. Imprezy masowe (pow. 500 osób) , jaką niewątpliwe byłyby Dni Miodu, są nadal niemożliwe do zrealizowania, natomiast przeprowadzenie tego wydarzenia w formie do 150 uczestników obłożone jest szeregiem obostrzeń, które w znaczący sposób utrudniałyby sprawne i bezpieczne przeprowadzenie imprezy.
Obostrzenia zmuszają organizatora do zbierania danych osobowych i informacji o stanie zdrowia wszystkich uczestników imprezy, co w przypadku dużej rotacyjności publiki w czasie wydarzenia plenerowego byłoby rzeczą niemożliwą. Zwiększenie reżimu sanitarnego powoduje również wzrost kosztów związanych z przygotowaniem, realizacją i obsługą wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

Start:
25 lipca
Koniec:
26 lipca
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin