Koncert Teresy Werner

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Teresy Werner

16 października, 2020 o godzinie 18:00

60zł Kup bilet

UWAGA ‼️ WAŻNE INFORMACJE ‼️

Szanowni Państwo,
w związku z obowiązującymi na terenie kraju obostrzeniami, koncert TERESY WERNER, zaplanowany na 16 października, zostanie zagrany 2 razy ‼️

Na godzinę 18:00 zapraszamy posiadaczy biletów w rzędach parzystych tj. II, IV, VI, VIII, X, XII, XIV, XVI ,
natomiast na godzinę 19:30 osoby, które zakupiły bilety w rzędach nieparzystych tj. I, III, V, VII, IX, XI, XIII, XV.

 

 

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał status Platynowej Płyty. Obecnie Teresa Werner pracuje nad swoim czwartym albumem studyjnym z którego premierowe piosenki usłyszycie już na koncercie.

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, które mają na celu chronić nasze zdrowie prosimy o stosowanie się do zaleceń podczas przebywania na terenie Miejskiego Domu Kultury. Dotyczy to również udziału w każdym wydarzeniu organizowanym na terenie placówki. Obowiązkowo przed wejściem na koncert/spektakl/kabaret czy inne wydarzenie uczestnik zobowiązany jest do okazania wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia, które znajdą  Państwo po kliknięciu w plakat poniżej.

 

Szczegóły

Data:
16 października, 2020
Czas:
18:00
Koszt:
60zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin