Ogólnopolski Festiwal Piosenki Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA

13 listopada, 2020 - 15 listopada, 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Barcinie. Ze względu na okoliczności, festiwal odbędzie bez udziału publiczności w sali, ale wszystkie koncerty konkursowe oraz koncert laureatów będzie można oglądać na żywo, z każdego miejsca na świecie, podczas transmisji na naszej stronie na Facebook’u.

Lista uczestników 11. Ogólnopolskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA

 1. Aleksandra Wrotyńska
 2. Oliwia Szczepaniak – Barcin
 3. Karolina Karpińska – Świecie
 4. Szymon Piątkowski – Świecie
 5. Dominika Sztonyk – Toruń
 6. Aleksandra Erdman – Żnin
 7. Olga Gwizdała – Barcin
 8. Maciej Kocięcki
 9. Anna Żaba – Świdnica
 10. Mariusz Rżosiński
 11. Kaja Frankiewicz – Lubogoszcz
 12. Natalia Kawszyn
 13. Agnieszka Walczak
 14. Katarzyna Starosta, akompaniament Piotr Woźniak – Buk
 15. Maria Sawicka – Białystok
 16. Martyna Ćwik
 17. Marta Jastrząbek – Wągrowiec
 18. Kinga Bodzak – Zakroczym
 19. Agnieszka Bylińska – Zakroczym
 20. Natalia Zalewska – Warszawa
 21. Kinga Rutkowska – Warszawa
 22. Aneta Mroczek – Warszawa
 23. Anna Kamińska – Wojciechowska – Skoraczewo
 24. Marcelina Bociek, akompaniament Jakub Rychlewski, Joanna Olczyk– Bydgoszcz
 25. Weronika Ważna, akompaniament Mieczysław Dzikowski – Kwidzyn
 26. Aleksandra Ponczek, akompaniament Mieczysław Dzikowski – Kwidzyn

JURY KONKURSU

Bogusław Sobczuk – dziennikarz, aktor, twórca i reżyser koncertów, specjalista z zakresu sztuki estradowej, członek rady artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, członek Kapituły Nagrody im. Aleksandra Bardiniego.

Ewa Cichocka- artystka estradowa, od 35 lat współtworzy zespół Czerwony Tulipan, zajmuje się piosenką literacką, poetycką i satyryczną. Przez wiele lat związana z radiową „Trójką” i z Radiem Olsztyn. Od 10 lat jest aktorką w kultowym przedstawieniu „Klimakterium”, od prawie 40 lat zgłębia wciąż tajniki sztuki estradowej!

Piotr Dąbrowski – pianista akompaniator, dyrygent, aranżer. Jest dyrygentem zespołów big bandowych działających w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy oraz pracuje w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W regularnych koncertach z big bandem wystąpił z takimi artystami jak m.in.: Krystyna Prońko, Anna Serafińska, Henryk Miśkiewicz, Bernard Maseli. W ostatnim projekcie płytowym udział wziął czołowy polski saksofonista – Maciej Sikała.
Umiejętności pianistyczne i aranżerskie wykorzystuje pełniąc rolę kierownika muzycznego w wielu projektach (m.in. na Ogólnopolskim Festiwalu pamięci Andrzeja Zauchy „Serca bicie” w Bydgoszczy). Aranżuje i koncertuje współpracując także z Filharmonią Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.
W swoim dorobku ma udział w projektach z takimi gwiazdami polskiej estrady jak: Krystyna Prońko, Igor Herbut, Grażyna Łobaszewska, Małgorzata Ostrowska czy Janusz Szrom.

 

 

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, które mają na celu chronić nasze zdrowie prosimy o stosowanie się do zaleceń podczas przebywania na terenie Miejskiego Domu Kultury. Dotyczy to również udziału w każdym wydarzeniu organizowanym na terenie placówki. Obowiązkowo przed wejściem na koncert/spektakl/kabaret czy inne wydarzenie uczestnik zobowiązany jest do okazania wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia, które znajdą  Państwo po kliknięciu w plakat poniżej.

Szczegóły

Start:
13 listopada, 2020
Koniec:
15 listopada, 2020
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin