Koncert w Dzień kobiet WEJŚCIÓWEK BRAK

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Koncert w Dzień kobiet WEJŚCIÓWEK BRAK

Marzec 8 o godzinie 18:00

Z okazji Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy na koncert Urszuli Lidwin, na wydarzenie będzie można otrzymać bezpłatne wejściówki- w pierwszej kolejności dla Pań!

Urszula Lidwin to wokalistka z bogatym doświadczeniem estradowym. Przez wiele lat związana była ze sceną poznańską. Jest laureatką wielu konkursów i zdobywczynią Grand Prix w konkursie piosenki francuskiej. Jej piosenka z płyty Prywatka z Bolterem pt. „Co nam się marzy” kilka tygodni gościła w pierwszej dziesiątce listy przebojów radiowej jedynki. Współpracowała również z Ireną Jarocką, nagrywając chóry do płyty „Kolędy bez granic. Znajomość i współpraca z artystką zaowocowały projektem „By coś zostało z tych dni” – jako wspomnienie i upamiętnienie piosenkarki
i jej twórczości. Recital posiada aprobatę Strony Pamięci Ireny Jarockiej. Wspomniany recital to koncert, w którym piosenkarka wykonuje najbardziej znane i lubiane piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej. Utwory między innymi takie jak: „Kawiarenki”, „By coś zostało z tych dni”, „Wymyśliłam cię”, „Motylem jestem”, „Jeśli Kochasz, „Beatelmania Story”, „Nie wrócą te lata”, znanych polskich kompozytorów: Janusza Kondratowicza, Seweryna Krajewskiego, Wojciecha Młynarskiego, Mariana Zacharewicza nucą i nuciły pokolenia. To ponadczasowe piosenki, zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Szczegóły

Data:
Marzec 8
Czas:
18:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Miejski Dom Kultury w Barcinie
Artylerzystów 8
Barcin,

Organizator

MDK Barcin