W kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej i św. Barbary w Piechcinie odbyła się uroczysta Msza odpustowa ku czci patronki górników.
W kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej i św. Barbary w Piechcinie odbyła się uroczysta Msza odpustowa ku czci patronki górników.