W kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego 6 stycznia odbył się koncert kolęd i pastorałek, który zgromadził licznych mieszkańców.
W kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego 6 stycznia odbył się koncert kolęd i pastorałek, który zgromadził licznych mieszkańców.