Pokochaj kino w Barcinie


 

 

29 września w sali kinowej Miejskiego Domu kultury odbyły się pierwsze seanse kinowe, na które można było nabyć bezpłatne wejściówki. Każdy mógł znaleźć propozycję dla siebie, wyświetlono filmy dla dzieci- „Mała stopa” oraz „Zegar czarnoksiężnika”, amerykański thriller „Smak zemsty Peppermint” oraz filmy polskie ” Dywizjon 303 historia prawdziwa”, „Kamerdyner” i „Juliusz”. Sala kinowa pękała w szwach od kinomaniaków, kino powróciło do barcina a z tym co dzieje się w filmowym świecie można być zawsze na bieżąco oglądając pokazy najgorętszych tytułów w komfortowej, nowej sali kinowej, wyposażonej w najwyższej jakości sprzęt. Siły wszystkich spragnionych filmowych doświadczeń uzupełnią dostępne przed seansami popcorn, przekąski i napoje; największym zastrzykiem energii będą jednak pełne atrakcji wydarzenia specjalne.

Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi aktualnych wydarzeń i harmonogramu oraz odwiedzanie fanpage’a kina na facebooku: https://facebook.com/KinoFermentBarcin

Operatorem kina jest pracownia Ferment Kolektiv, firma od ponad 11 lat zajmująca się edukacją filmową i rozpowszechnianiem kultury filmowej na terenie całego kraju.