Kabaretowa Biesiada Śląska


Kabaretowa Biesiada Śląska z Grupą FEST porwała publiczność w Barcinie!

Niedzielne popołudnie 17 maja w Miejskim Domu Kultury w Barcinie upłynęło w wyjątkowo radosnej i rozśpiewanej atmosferze. Wszystko za sprawą „Kabaretowej Biesiady Śląskiej” z Grupą FEST, która dostarczyła publiczności ogromnej dawki humoru, muzyki i pozytywnej energii.

Nie zabrakło śląskich szlagierów i ogromnej dawki kabaretowego humoru, które przez cały koncert dostarczały publiczności wielu powodów do śmiechu i wspólnej zabawy.

Grupa FEST po raz kolejny udowodniła, że potrafi stworzyć wyjątkowy kontakt z publicznością i zamienić koncert w prawdziwe muzyczne święto pełne wspólnej zabawy oraz rodzinnej atmosfery.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzone popołudnie. To było spotkanie pełne śląskiego klimatu, dobrej muzyki i niezapomnianych emocji!