Czesław Mozil Solo

Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Barcinie

+ Google Map
Artylerzystów 8
Barcin,

Styczeń 2022

Dom Gucci

19 stycznia o godzinie 18:00
Miejski Dom Kultury w Barcinie, Artylerzystów 8
Barcin,

"Dom Gucci" inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Dowiedz się więcej »

Koncert Noworoczny

22 stycznia o godzinie 18:00
Miejski Dom Kultury w Barcinie, Artylerzystów 8
Barcin,

Koncert Noworoczny z udziałem kwartetu jazzowego We4 i Orkiestry kameralnej Capella Bydgostiensis . Koncert jakiego z pewnością w Barcinie jeszcze nie było, biorąc pod uwagę fakt, że na scenie pojawi się 16 muzyków charakteryzujących się wysokimi kompetencjami i wirtuozerią. Instrumentaliści kwartetu We4 grają dobrze znane standardy muzyki jazzowej, interpretując je z dużą kulturą muzyczną. Potrafią wykorzystać niepowtarzalne zestawienie używanych instrumentów: wibrafonu, harmonijki chromatycznej, kontrabasu i perkusji. Zespół zapraszany był do udziału w kilku prestiżowych festiwalach jak np. jazz Od Nova…

Dowiedz się więcej »

Półkolonie w kinie- „Naprzód” Bezpłatne wejściówki

26 stycznia o godzinie 10:00
Miejski Dom Kultury w Barcinie, Artylerzystów 8
Barcin,

Półkolonie w kinie Barć! Zapraszamy wszystkie dzieci-na seans obowiązują bezpłatne wejściówki Janko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Chłopcy otrzymują na 16. urodziny Janka zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Uda się im to jednak tylko połowicznie... Bracia mają 24 godziny, aby odnaleźć drugie pół ojca! Aby zaklęcie zadziałało w pełni będą musieli odszukać mapę Manticory, legendarnej, nieustraszonej wojowniczki.

Dowiedz się więcej »

Chłopcy z Placu Broni | OD DNIA 03.01.2022 BILETY DOSTĘPNE TYLKO ZA OKAZANIEM PASZPORTU COVIDOWEGO

29 stycznia o godzinie 19:00
Miejski Dom Kultury w Barcinie, Artylerzystów 8
Barcin,

  Zespół Chłopcy z Placu Broni reaktywował się w 15 rocznicę śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza. Powracają z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji, jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy. Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni postanowili reaktywować zespół wykonując jego największe przeboje: O Ela, Kocham cię, Aeroplan, Kocham Wolność i wiele innych piosenek.  

Dowiedz się więcej »

Luty 2022

Czesław Mozil Solo

19 lutego o godzinie 18:00
Miejski Dom Kultury w Barcinie, Artylerzystów 8
Barcin,

CzesławMozilSolo 2022 Czesław Mozil wraca z nową płytą Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila! Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić! W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miał swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane. „#IDEOLOGIAMOZILA” to…

Dowiedz się więcej »