DUŻA RODZINA Z BARCINA

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

DUŻA RODZINA Z BARCINA

19 kwietnia o godzinie 08:00 - 30 kwietnia o godzinie 17:00

 

  1. Na podstawie Uchwały nr XLI/357/2014 Rady Miejskiej w Barcinie z dnia 25.04.2014r.  w ramach Programu „Duża Rodzina z Barcina” ustala się następujące ceny i ulgi na usługi świadczone przez Miejski Dom Kultury w Barcinie:

– bilet do kina (z uwzględnieniem ulgi): 11zł.

– bilety wstępu na koncerty, spektakle teatralne, kabarety i inne wydarzenia (z wyłączenie wydarzeń współorganizowanych przez MDK Barcin tzw. wydarzeń gościnnych) – ulga do 40% ceny nominalnej biletu, przy czym ustala się, że ceny biletów po zastosowaniu ulgi będą zaokrąglane w górę do pełnego złotego.

– dla pozostałych usług, ulga w wysokości 40% ceny nominalnej (z wyłączeniem biletów wstępu na wydarzenia kulturalne, do kina i tzw. wydarzenie gościnne).

  1. Korzystanie z ulgi, o której mowa w § 1 możliwe jest tylko za okazaniem Karty z dokumentem potwierdzającym tożsamość użytkownika.
  2. W przypadku dzieci nie posiadających dokumentu potwierdzającego tożsamość, Karta ważna jest wraz z Kartą rodzica, opiekuna lub rodzeństwa posiadającego dokument potwierdzający tożsamość.
  3. Na żądanie pracownika Miejskiego Domu Kultury w Barcie, użytkownik Karty zobowiązany jest do okazania Karty wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Nieokazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość będzie powodem odmowy uwzględnienia uprawnień wynikających z Karty.
  4. Ulga, o których mowa w § 1 nie przysługuje na bilety wstępu na wydarzenia kulturalne współorganizowane przez Miejski Dom Kultury w Barcinie (tzw. wydarzenia gościnne).
  5. Ulga, o której mowa w § 1 nie łączy się z innymi ulgami oraz nie ma zastosowania dla biletów ulgowych, grupowych  i szkolnych.

(zasady korzystania z programu Duża Rodzina z Barcina w MDK – na podstawie zarządzenia dyrektora nr MDK.021.10.2022)

Szczegóły

Start:
19 kwietnia o godzinie 08:00
Koniec:
30 kwietnia o godzinie 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Miejski Dom Kultury w Barcinie
Artylerzystów 8
Barcin,

Organizator

MDK Barcin