Koncert inauguracyjny pt. BIG BAND AND JAZZ STANDARD

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert inauguracyjny pt. BIG BAND AND JAZZ STANDARD

1 października o godzinie 18:00

Zapraszamy Państwa na koncert, będący inauguracją Młodzieżowej Orkiestry Dętej, która rozpoczyna swoją działalność przy Miejskim Domu Kultury w Barcinie. Darmowe wejściówki dostępne stacjonarnie w kasie MDK od 02.09.2021 r.

Skład zespoły, który zagra dla Państwa:

Bartek Halicki – Puzonista, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny i sekcyjny. Wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, absolwent wydziału jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej iw Łodzi. Jako puzonista jak i bandleader występował na różnych festiwalach muzycznych m.in Hałda Jazz Festiwal, Old Jazz nad Tugą, Jazzbląg Festiwal czy Big Band Festiwal w Nowym Tomyślu. Na codzień pracuje na rzecz własnych projektów artystycznych oraz wspiera zespoły muzyki Rock i Pop.

Michał Rutkowski – student w kasie Andrzeja Święsa na wydziale Jazzu „Bednarskiej”. Gra w wielu projektach muzycznych takich jak: Wiśniewski/ Rutkowski/Wybrańczyk czy Witold Janiak trio. Koncertował m.in w Niemczech i we Francji. Udziela się na scenach jamowych w całym kraju.

Kamil Wrona – Pianista, kompozytor, producent. Dyplomant Wydziału Jazzu w Zespole Szkół Muzycznych przy „Rojnej”. Laureat I miejsca w kategorii junior „Tarnów Jazz Contest” 2018. Laureat I miejsca w Konkursie Muzyków Jazzowych w Koninie 2017. Współpracował m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Żądło, Witoldem Janiakiem, Markiem Kądzielą.

Jan Szkudlarek – Jan Szkudlarek – Perkusista zainteresowany wieloma nurtami w muzyce – od awangardy jazzowej, poprzez poezję śpiewaną, na death metalu kończąc. Jest liderem formacji Jan Szkudlarek Collective, która w 2019r. wystąpiła w finale Krokus Jazz Festiwal, a w styczniu 2020r. otrzymała nagrodę dla najlepszego akademickiego zespołu jazzowego na IV edycji EFAM. W czerwcu tego roku ukończył z wyróżnieniem studia (instrumentalistyka jazzowa) w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Szczegóły

Data:
1 października
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin