Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA
8 października, 2021 - 10 października, 2021
WERDYKT
Jury 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej „FORMA” w składzie: Ewa Cichocka, Artur Barciś oraz Bogusław Sobczuk po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych postanowiło przyznać następujące nagrody:
Grand Prix „Platynową Barć” otrzymuje:
Olek Talkowski Show / Kraków
Miejsce I „Złotą Barć”otrzymuje:
Julia Opalska / Kwidzyn
Miejsce II „Srebrną Barć”otrzymuje:
Weronika Ważna / Kwidzyn
Miejsce III „Brązową Barć” otrzymują:
Szymon Brucki / Toruń
oraz
Klaudia Szmidt / Wejherowo
Wyróżnienia otrzymują:
Jagoda Rataj / Katowice
OLIJA Aleksandra Kosińska, Joanna Chmielewska / Janowiec Wlkp.
Kinga Czarnuch / Łasin
Marcelina Bociek / Bydgoszcz
Natalia Asman / Moszna
Program 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA
piątek, 8 października
15:30 – 18:00 – przesłuchania konkursowe
19:00 – koncert Joanna Aleksandrowicz
sobota, 9 października
13:00 – 17:00 – przesłuchania konkursowe
19:00 – koncert Maja i Andrzej Sikorowscy
niedziela, 10 października
17.00 – koncert finałowy, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród / koncert Kwiat Jabłoni
poniedziałek, 11 października
Suplement do Festiwalu: 19:00 – koncert Jan Kondrak
LISTA UCZESTNIKÓW:
Dorota Sacewicz – Warszawa
Jagoda Olejarz – Wschowa
Klaudia Szmidt – Wejherowo
Magdalena Lasota – Warszawa
Maja Kitrasiewicz – Pszczyna
Martyna Skoneczna – Bydgoszcz
Natalia Zalewska – Warszawa
Natalia Majewska – Chełmża
Olek Talkowski Show – Kraków
Joanna Suśniło – Drezdenko
Jagoda Rataj – Katowice
Marcelina Bociek – Bydgoszcz
Magdalena Przybyszewska – Białe Błota
PLASTIQ LOLE: Monika Madejska, Wojtek Gałecki – Katowice/Poznań
Julia Opalska – Kwidzyn
Aleksandra Ponczek – Kwidzyn
Weronika Ważna – Kwidzyn
Alicja Deicka – Lubień Kujawski
Aleksandra Daukszewicz – Poznań
Aneta Mroczek – Warszawa
Agnieszka Walczak – Żnin
Agnieszka Kartaszewicz – Bydgoszcz
PUDEŁKO ZAPAŁEK: Michał Żuczkowski, Tomasz Klukojć – Legnica
Szymon Brucki – Toruń
Szymon Piątkowski – Świecie
Zuzanna Worek – Klonowo
Piotr Krakowski – Kraków
Oliwia Szczepaniak – Barcin
Aleksandra Erdman – Żnin
Martyna Łaszczyk – Aleksandrów Kujawski
Marta Pracownik – Ulanów
Maria Sawicka – Białystok
Kinga Czarnuch – Łasin
Karolina Karpińska – Świecie
Jerzy Marchewa
Natalia Asman – Moszna
Dominika Sztonyk – Toruń
Anna Ratajczak – Barcin
Maja Królak – Strzelno
Olga Gwizdała – Barcin
OLIJA: Aleksandra Kosińska, Joanna Chmielewska – Janowiec
Podana kolejność jest losowa, nie jest to kolejność przesłuchań konkursowych.