Piotr Bukartyk

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Piotr Bukartyk

12 marca o godzinie 18:00

zł30 Kup bilet

 

Szanowni Państwo!Informujemy, że ruszyła sprzedaż wolnych biletów oraz możliwość wykupienia swoich rezerwacji.

Rezerwacje wykupić można:

STACJONARNIE – od wtorku do piątku w godzinach 10:00 – 12:15 oraz 15.00 – 17.30, podając w kasie imię i nazwisko oraz numer rezerwacji, płatność gotówką oraz kartą

ONLINE – robiąc przelew w terminie do 5 marca (liczy się data zaksięgowania środków na naszym koncie) w tytule wpisując IMIĘ I NAZWISKO OSOBY, NA KTÓRĄ ROBIONA BYŁA REZERWACJA ORAZ NUMER REZERWACJI (informacje te podane są w mailu potwierdzającym Państwa rezerwację) – bilety będą wówczas do odbioru w kasie bezpośrednio przed koncertem.

Konto do wpłat:

MDK Barcin 97 8167 0008 0000 0244 2000 0001 (Bank Spółdzielczy w Barcinie)

Sprzedaż biletów, w miarę ich dostępności na koncert, możliwa jest zarówno stacjonarnie jak i online poprzez www.bilety.mdkbarcin.com.plW przypadku kłopotu z wykupem rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 52 353 93 90Wszystkie rezerwacje muszą zostać opłacone do 5 marca, po tym terminie zostają anulowane, a bilety trafią do ponownej sprzedaży.Ponadto informujemy, że nie obowiązuje numeracja miejsc podana na biletach.

Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami jak z dobrego stand-up’u – pikantnymi, ale nie przekraczającymi granic dobrego smaku.

Bukartyk nagrał jak dotąd dziesięć płyt, choć piosenek starczyłoby mu na czterdzieści kolejnych. Od lat w niemal każdy piątek odwiedza Wojciecha Manna, by w porannym paśmie Zapraszamy do Trójki premierowo wykonać nowy, ułożony parę godzin wcześniej numer. Zwykle bywa tak, że słuchacze przyjmują go ze znacząco większym entuzjazmem niż dyrekcja.

Jego piosenki lubią aktorzy – w wyreżyserowanym przez Jerzego Satanowskiego spektaklu „Kaszana zdalnie sterowana – piosenki Bukartyka” śpiewają je m. in. Krystyna Tkacz, Katarzyna Żak i Artur Barciś, a Zbigniew Zamachowski wykonuje je wspólnie z Grupą MoCarta.

Z tylu chmur” – to tytuł piosenki od dziesięciu lat zamykającej kolejne edycje festiwalu Woodstock (obecnie Pol’and’rock) w Kostrzynie nad Odrą. Napisana na prośbę Jurka Owsiaka i wykonywana wspólnie z nim przez Bukartyka i zespół warsztatowiczów z Akademii Sztuk Przepięknych, oraz całej, wielotysięcznej publiczności.

Więcej osobiście zmyślonych, a więc autentycznych informacji o artyście, znajdą Państwo w napisanej wspólnie z Jakubem Jabłonką i Pawłem Łęczukiem autobiografii – „BUKARTYK – fatalny przykład dla młodzieży” (wydawnictwo BUKOWY LAS 2017)

Szczegóły

Data:
12 marca
Czas:
18:00
Koszt:
zł30
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin