Zaproszenie na Międzynarodowy Geocachingowy Festiwal Filmowy!


Każdego roku w Seattle odbywa się Geocaching International Film Festival, w skrócie GIFF. W tym roku mamy wielką przyjemność zaprosić Was na weekendowy multievent, w ramach którego na całym świecie w różnych miejscach będą wyświetlane finałowe filmy.
Festiwal, który odbędzie się w Barcinie jest jednym z dwunastu w Polsce. Akredytacje (stan na 06.11.2018) otrzymały również Poznań, Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Szczecin, Gdynia, Lublin i Opole. My jesteśmy bardzo dumni, że tak małe miasto w porównaniu z ww. znalazło się na oficjalnej liście multieventów.
Uczestnictwo w Geocachingowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym jest dobrowolne, ale taki wieczór filmowy zdarza się raz na rok.
Tak więc… zapraszamy
Widzimy się 12 listopada 2018 o godzinie 18:00 w gościnnych murach Miejskiego Domu Kultury w Barcinie. Będzie to nasz festiwalowy debiut w prawdziwym kinie.
Oczywiście, jak większość rzeczy związanych z geocachingiem, filmy są familijne i serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi.
Ważne:
impreza jest biletowana dla osób, które bawią się w geocaching, ale przecież każdy z Was może zacząć już dziś. Każda osoba, która będzie chciała zakupić bilet w cenie 3 złotych otrzyma od członków Barcińskiego teamu – pamiątkowy bilet, niepowtarzalny i jedyny okolicznościowy Polish Wood Geocoin oraz popcorn.
– projekcja potrwa godzinę,
– po filmie będziemy głosować na najlepszy naszym zdaniem film.
Pamiętaj:
12 listopada 2018, godzina 18:00 w Miejskim Domu Kultury!

Hubert Łukomski