Stare Dobre Małżeństwo

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stare Dobre Małżeństwo

20 lutego o godzinie 18:00

40zł Kup bilet

Zaplanowany na 20 lutego koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo odbędzie się bez zmian. Wszystkie rezerwacje należy wykupić do dnia 12 lutego, po tym terminie zostaną one automatycznie i nieodwracalnie anulowane.

Rezerwacje wykupić można:

STACJONARNIE – od wtorku do piątku w godzinach 10:00 – 12:15 oraz 15.00 – 17.30, podając w kasie imię i nazwisko oraz numer rezerwacji,  płatność gotówką oraz kartą

ONLINE – robiąc przelew  w terminie do 11 lutego (liczy się bowiem data zaksięgowania środków na naszym koncie) w tytule wpisując IMIĘ I NAZWISKO OSOBY, NA KTÓRĄ ROBIONA BYŁA REZERWACJA ORAZ NUMER REZERWACJI (informacje te podane są w mailu potwierdzającym Państwa rezerwację)
Konto do wpłat:
MDK Barcin 97 8167 0008 0000 0244 2000 0001 (Bank Spółdzielczy w Barcinie)

Na chwilę obecną nie ma możliwości rezerwacji i zakupu dodatkowych biletów. Pula została wyczerpana. Ponowna sprzedaż zostanie uruchomiona w poniedziałek, 15 lutego, tylko i wyłącznie w przypadku zwolnienia którejś z rezerwacji.

Informujemy także, że nie obowiązuje numeracja miejsc podana na biletach. Wejście na koncert od godz. 17:30.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:

Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna

Wojciech Czemplik – skrzypce

Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa, melodyka

Szczegóły

Data:
20 lutego
Czas:
18:00
Koszt:
40zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin