Trzeci Oddech Kaczuchy

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Trzeci Oddech Kaczuchy

Maj 3, 2019 o godzinie 18:00

Zawsze oscylowali w pobliżu kabaretu, nie będąc kabaretem. Z czasem, nie chcąc iść pod prąd oczekiwań swoich widzów, zaczęli mówić monologi i grać na scenie skecze. Ale generalnie w zdecydowanej większości śpiewają po prostu piosenki, na wesoło, ponieważ uważają, że otaczająca ich rzeczywistość jest na tyle ponura, że przynajmniej piosenki powinny je rozjaśniać.
Obecnie Trzeci Oddech Kaczuchy tworzą: Maja Piwońska i Andrzej Janeczko we dwójkę tworzą program muzyczno-kabaretowy będący ciągłym dialogiem z publicznością. Zespół zdobył Grand Prix Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, I Nagrodę na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w Konkursie Interpretacji. Śpiewają piosenki kabaretowe, liryczne, poetyckie , generalnie
piosenki z tekstem. W programie mają skecze i monologi. Przedstawią codzienne sprawy i bieżące wydarzenia nurtujące społeczeństwo za pomocą krótkich pioseneczek. Mistrzowski duet jak zwykle do wspólnego śpiewania wciągnie publiczność. Program, który tworzą jest niezwykle urozmaicony, od piosenek kabaretowych, przez parodie znanych i lubianych utworów, po liryczne ballady. Ten satyryczny misz-masz, od czasu do czasu przetykany nutką melancholii, niejednego rozbawi do łez.

Szczegóły

Data:
Maj 3, 2019
Czas:
18:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Miejski Dom Kultury w Barcinie
Artylerzystów 8
Barcin,

Organizator

MDK Barcin