Koncert z okazji Dnia Kobiet- „Wszystko o kobietach”

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert z okazji Dnia Kobiet- „Wszystko o kobietach”

8 marca o godzinie 18:00

10zł Kup bilet

Szanowni Państwo!

Informujemy, że ruszyła sprzedaż wolnych biletów oraz możliwość wykupienia swoich rezerwacji.

Rezerwacje wykupić można:

STACJONARNIE – od wtorku do piątku w godzinach 10:00 – 12:15 oraz 15.00 – 17.30, podając w kasie imię i nazwisko oraz numer rezerwacji, płatność gotówką oraz kartą

ONLINE – robiąc przelew w terminie do 5 marca (liczy się data zaksięgowania środków na naszym koncie) w tytule wpisując IMIĘ I NAZWISKO OSOBY, NA KTÓRĄ ROBIONA BYŁA REZERWACJA ORAZ NUMER REZERWACJI (informacje te podane są w mailu potwierdzającym Państwa rezerwację) – bilety będą wówczas do odbioru w kasie bezpośrednio przed koncertem.

Konto do wpłat:

MDK Barcin 97 8167 0008 0000 0244 2000 0001 (Bank Spółdzielczy w Barcinie)

 

Sprzedaż biletów, w miarę ich dostępności na koncert, możliwa jest zarówno stacjonarnie jak i online poprzez www.bilety.mdkbarcin.com.pl

W przypadku kłopotu z wykupem rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 52 353 93 90

Wszystkie rezerwacje muszą zostać opłacone do 5 marca, po tym terminie zostają anulowane, a bilety trafią do ponownej sprzedaży.

Ponadto informujemy, że nie obowiązuje numeracja miejsc podana na biletach.

 

Dzień Kobiet to jeden z najważniejszych dni w kalendarzu. Dzień w roku kiedy to Kobiety stają się najważniejsze na świecie. Wymagania Pań wzrastają wtedy do rozmiarów portfela adoratora a czasem i przekraczają jego budżet, i adorator – zamiast świecić przykładem przed innymi adoratorami zabujanymi w swoich pannach – świeci oczami przed kelnerem, restauratorem lub taksówkarzem. Tego dnia cen kwiatów i czekoladek wzrastają o 300%. Zatem mężczyzna od samego ranka biega w poszukiwaniu najpiękniejszych kwiatów i słodyczy zastanawiając się który kolor róż czy może tulipanów wybrać .

Ludmiła Małecka , Artur Grudziński + sekcja akompaniująca chcemy podarować Wam drogie Panie (i Panowie) nie czekoladki, nie kwiaty ale najpiękniejsze piosenki traktujące o kobietach, o ich miłości i uwielbieniu Pań.

W naszym koncercie będzie można usłyszeć takie utwory jak :

  1. Być Kobietą
  2. Damą być
  3. Kawiarenki
  4. Czy te oczy mogą kłamać
  5. Na pierwszy znak
  6. Miłość Ci wszystko wybaczy
  7. Małgośka
  8. Baby, ach te baby

 

Szczegóły

Data:
8 marca
Czas:
18:00
Koszt:
10zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

MDK Barcin