ODWOŁANE | Spektakl teatralny „Dziwna para”

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

ODWOŁANE | Spektakl teatralny „Dziwna para”

26 czerwca

120zł. Kup bilet

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że spektakl teatralny „Dziwna Para” zaplanowany na 26 czerwca jest odwołany. Powodem naszej decyzji jest zbyt mała liczba sprzedanych biletów (113/270 w rozłożeniu na dwa spektakle). Oczywiście z tego tytułu przysługuje Państwu pełen zwrot środków za zakupione bilety. Aby otrzymać zwrot, prosimy o czytelne wypełnienie załączonego formularza zwrotu (ważne, aby podać numer konta), dołączenie biletu (w formie pdf lub skanu/zdjęcia) i przesłanie na adres k.jakubowska@mdkbarcin.com.pl

Na dopełnienie formalności mają Państwo 30 dni od daty spektaklu, czyli do 26 lipca. Zwrot środków nastąpi na wskazane w formularzu konto.

Za utrudnienia przepraszamy i mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w innym terminie. Jednocześnie zapraszamy na nasze pozostałe wydarzenia.

To legendarny hit Broadway’u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem. Nie inaczej było z filmową wersją „Dziwnej pary”, w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. W teatrze zobaczą Państwo nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy – Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”. A są to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz – co w końcu doprowadza do rozstania żoną – imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”. Dobrej zabawy!

 

Autor: Neil Simon
Przekład: Henryk Rzeczkowski
Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Produkcja: Teatr Gudejko

Obsada: Artur Barciś, Cezary Żak, Viola Arlak, Katarzyna Żak/Agnieszka Michalska, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Piotr Skarga

Szczegóły

Data:
26 czerwca
Koszt:
120zł.
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Miejski Dom Kultury w Barcinie
Artylerzystów 8
Barcin,

Organizator

MDK Barcin